Teploměr na měření potravin - infračervený s čidlem - HACCP

Kód: EM-10030920-ME
3 697 Kč 3 055 Kč bez DPH
Skladem v distribučním centru

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Vhodný pro HACCP
  • Infračervený teploměr
  • Platinové čidlo
  • -40 až 300 °C
  • Přenost: ±0,6 ℃ / ±1,1 ℉


Teploměr na měření potravin pro bezpečné hodování

Nechcete v oblasti bezpečnosti potravin dělat opravdu žádné kompromisy? Pak využijte teploměr na měření potravin výrobce Steinberg Systems! Řešení 2 v 1 vám poskytuje veškeré možnosti při kontrole teploty vašich oblíbených potravin. Pomocí aplikace si můžete porovnat všechny hodnoty se směrnicemi HACCP a budete okamžitě informováni o tom, zda došlo k překročení mezních hodnot. Využijte nejmodernější technologii pro zajištění přesných výsledků a bez starostí zpracovávejte bezpečným způsobem libovolné druhy potravin.

Infračervený teploměr HACCP s přídavným platinovým senzorem

Infračerveným teploměrem HACCP změříte teplotu na povrchu, stejně jako o pár centimetrů hlouběji. Díky technologii infračerveného měření naskenujete povrch během chvilky a pomocí platinové sondy změříte přesně teplotu i uvnitř potravin. Nezáleží na tom, pro jaký způsob se rozhodnete, vždy získáte přesné výsledky během několika sekund.

Při použití aplikace můžete naměřené údaje porovnat a během chvilky uvidíte, zda potraviny odpovídají směrnici HACCP, která stanoví bezpečnost potravin. Zařízení je možné za tímto účelem propojit s vašich chytrým telefonem pomocí bluetooth. Kromě toho je zařízení ještě vybaveno LED indikátorem, který vám okamžitě poskytne informace o teplotě a shodě se směrnicí HACCP. Tak máte všechny naměřené výsledky ihned po ruce a můžete odpovídajícím způsobem reagovat.

Pokud měříte infračerveným paprskem, máte k dispozici rozsah měření -40 až 300 °C. Platinová sonda vyznačující se vynikající vodivostní, zachycuje teploty v rozsahu -40 až 250 °C. Zařízení vás přesvědčí svoji přesností ±0,6 ℃ / ±1,1 ℉ a rozlišením 0,1 ℃/℉. Všechny hodnoty si můžete rychle a snadno přečíst na velkém LCD displeji. Z důvodu šetrného provozu je teploměr na měření potravin vybaven automatickým vypínáním. Výkonný akumulátor dodává do zařízení proud a v případě potřeby je možné ho nabít přes síťový zdroj.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro průmysl
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: