Záznamník teploty a vlhkosti v místnosti - 8 kanálů

Kód: EM-10030456-ME
4 994 Kč 4 127 Kč bez DPH
Skladem
Tato meteostanice vám umožňuje sledovat změny teploty a vlhkosti okolí v uživatelem stanovených intervalech. Jeho barevný LCD displej poskytuje možnost pohodlného a efektivního čtení dat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záznamník pro kontrolu teploty a vlhkosti vnitřních prostor Záznamník teploty a vlhkosti SBS-RS-500 značky Steinberg Systems pomůže vytvořit optimální pracovní a obytné prostředí. 8 měřicích bodů poskytuje přehled klimatu několika místností. Na základě shromážděných dat můžete pozitivně ovlivnit teplotu a vlhkost. Ale díky přesné technologii měření si můžete například nechat zobrazit velké klimatické výkyvy v časovém úseku 72 hodin. Sběr a analýza dat je s dataloggerem prostorového klimatu hračka Všechny měřicí body se zobrazují na velkém LCD displeji a lze je rozlišit na první pohled. Meteostanice pro místnosti je vybavena pěti čidly a disponuje celkově osmi předvolenými kanály, takže je možné rozšířit měřicí body na osm. Datalogger graficky znázorňuje průběh a změny teploty i vlhkosti, rosného bodu a indexu tepla po dobu 12 až 72 hodin. Díky tomu budete mít vždy optimální přehled o klimatu ve své práci či v obytném prostoru. Všechna data lze přenášet do počítače pomocí kabelu USB. Dále přístroj disponuje slotem pro kartu microSD pro čtení dat. Karta microSD není součástí dodávky. Záznamník umožňuje definovat určité časové intervaly. Data o klimatu v místnosti jsou zaznamenávána až osmi čidly, která jsou rádiově připojena k záznamníku. Čidla snadno umístíte na stabilní podlahovou plochu; mají dosah 100 m. Informace o času a datu kalendáře jsou definovány přesně pomocí rádiových hodin. Teplotu si můžete zobrazit v jednotkách °C nebo °F. Pomocí funkce min/max můžete nastavit extrémní hodnoty a v případě potřeby aktivovat alarm, pokud dojde k jejich překročení nebo naopak nedosažení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Meteostanice
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.65 kg
Materiál: Plast
Barva: Bílá
Displej: LCD
Paměť: MicroSD (není součástí balení)
Kanál: 8
Bezdrátový senzor: Ano, 5 kusů (jsou součástí balení), 868 MHz, přenosová vzdálenost až 100 m (330 stop). (Volitelné max. pro spojení 8 kusů)
Operační systém: Windows XP a vyšší
Doba zobrazení naměřených dat [h]: 12-72
Vlhkost vzduchu [%]: 10–90
Rozsah měření teploty: -40–60 °C
Přesnost měření vlhkosti [%]: ±5 %
Přesnost měření teploty: ± 1 °C
Wifi: Ne
Min./max.: Ano
UV index: Ne
Podsvícení: Ano
Luxmetr: Ne
Měsíční fáze: Ne
Ikonky předpovědi: Ne
Nastavení časového pásma: Ano
Dotyková obrazovka: Ne
Pulzní funkce: Ano
Pocitová teplota: Ne
Vysílač solárního modulu: Ne
Měření srážek: Ne
Nahrání údajů o počasí na webovou stránku: Ne
Rádiové hodiny s datem (DCF): Ano
Rozměry (DxŠxV): 11.5 x 4.5 x 8 cm
Hmotnost: 0.44 kg
Rozměry zásilky (DxŠxV): 20.5 x 13.5 x 7.5 cm
Hmotnost zásilky: 0.61 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: