Vlhkoměr s kulatým senzorem - 0 - 100 % - vč. kufříku

Kód: EM-10030915-ME
3 836 Kč 3 170 Kč bez DPH
Skladem v distribučním centru

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Rozsah měření: 0 - 100 %
  • Rozlišení: 0,1
  • LCD displej
  • Hloubka zasunutí: 20 - 40 mm
  • Vč. kufříku


Vlhkoměr s kulatou sondou

Pomocí vlhkoměru SBS-MM-200 výrobce Steinberg Systems zjistíte rychle a spolehlivě vlhkost stavebních materiálů, jako jsou cement, potěr a cihly. Díky elektronickému způsobu měření o vysokých frekvencích a kulaté sondě se při měření povrch materiálů žádným způsobem nepoškodí. Díky šetrnému procesu měření můžete efektivním způsobem zjistit vlhkost povrchu a rychle rozpoznat například riziko tvorby plísně. Tento univerzální měřicí přístroj se však hodí i k předběžnému prověření pro CM měření.

Vlhkoměr s jednoznačnými výsledky

Vlhkoměr zjistí vlhkost v materiálech v rozpětí 0 až 100 % v hloubce měření 20 až 40 mm. Tak rychle získáte informaci, jakou vlhkost má vaše stěna, podlaha nebo dřevěné obložení. Zařízení vás přesvědčí svoji přesnosti na 0,1 %. 

Obsluha vlhkoměru je maximálně jednoduchá. Všechny naměřené hodnoty a nastavení jsou na LCD displeji se zadním podsvícením velice dobře vidět. Můžete zjistit minimální a maximální hodnoty a pomocí funkce přidržení naměřené hodnoty pohodlně přečíst. Dále je zařízení vybaveno funkcí alarmu, který vás upozorní na případné kritické hodnoty.

Vlhkoměr na měření materiálů je vyroben z kvalitního plastu a jeho provoz zajišťuje 9V baterie. Doba provozu měřicího zařízení je prodloužena díky automatickému vypínání. Na ukazateli stavu nabití baterie se můžete vždy přesvědčit, zda je pro vaše měření k dispozici dostatečné množství proudu. Vlhkoměr je dodáván v praktickém kufříku, který vám výrazně usnadní jeho přepravu na staveniště nebo na jiné místo použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potřeby pro průmysl
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: