Tyčový mixér 2l

Kód: SP-590020001-PS
3 313 Kč 2 738,02 Kč bez DPH
Skladem v distribučním centru
Můžeme doručit do:
1.12.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

CookPRO 2L tyčový mixér

4,4 kW 230V výkon: 2L bezporuchový snadné použití vysoký výkon ć Cena HIT! Prodej HIT!
Rozměry: 195x225x565 mm
Výkon: 1. 2 kW
Napájení: 230 V
Výkon: až 80 nádrží za hodinu
Rozsah otáček: 23000-28000
  • Rozsah nastavitelných otáček: 23000-28000
  • Velká 2l nádoba
  • Hmotnost: 5 kg

Bar Blender 2l

Bar Blender cookpro je profesionální barový přístroj, který je nepostradatelný v každé restauraci nebo baru. Umožňuje připravit dokonale hladké koktejly, krémy nebo dokonce lákavé ořechy a led. Pracuje rychle a efektivně a díky své pevné konstrukci a zpracování je investicí, která vydrží mnoho let. Ne nadarmo je to jeden z nejprodávanějších barových přístrojů v našem obchodě. Zaujme nejen svou efektivní prací, ale také nadčasovým designem, který vylepší každou kuchyni.

Výkon mixéru je jeho silnou stránkou

Cateringový mixér je vybaven nádrží o objemu 2 l, která umožňuje rychlou obsluhu větších skupin zákazníků. Díky elektronickému nastavení otáček v rozmezí 23 000 až 28 000 lze mixér přizpůsobit vlastním potřebám a každému typu výrobku. Velkou výhodou tohoto zařízení je skutečnost, že během jedné hodiny je možné nádrž naplnit až 80krát a dosáhnout požadované konzistence. Má speciálně tvarované čepele, které umožňují vždy přesně řezat. Nebojí se ani těch nejtvrdších ořechů a dalších tvrdých výrobků. Tento profesionální mixér je ideální pro krájení, sekání, mletí, drcení a mixování. S tímto zařízením zvládnete všechno!

Mixéry pro přípravu pokrmů pracují dlouho a bez problémů

Díky použití odolných materiálů a nejmodernější technologie míchání se jedná o zařízení nejvyšší třídy. Správné používání a dodržování určitých pravidel daných výrobcem zajišťuje dlouhou a bezproblémovou práci přístroje. Nádoba, ve které jsou výrobky smíchány, je vyrobena z nárazuvzdorného materiálu odolného proti mechanickému poškození. Jeho víko bylo navíc vzhledem k tomu, že je nejvíce vystaveno všem pádům, zesíleno a vyrobeno z nehladkého materiálu.

Nezapře se, že se jedná o zařízení, které bude fungovat v každé situaci a na každém místě. Poradí si s rychlým tempem v restauracích, občerstveních a dalších místech, kde se podávají koktejly, nápoje, krémy, pěny nebo stále oblíbenější koktejly a smoothies.

Výkonné mixéry pro každého

Bar cookpro Blender se velmi snadno používá, takže bude dobře fungovat v kuchyni profesionálů i v kuchyni každého začátečníka. Díky ruční regulaci otáčení a jednoduchému ovládacímu panelu je jeho používání příjemné. Pro usnadnění práce uživatelů byl navíc blender vybaven plnicí zátkou, která umožňuje kdykoli přidat přísady do pracovního zařízení. Jedná se o velmi pohodlné a promyšlené řešení, které lze použít v každé kuchyni.

Pro zvýšení bezpečnosti jsou nožičky mixéru chráněny protiskluzovým plastem, který zabraňuje nekontrolovanému pohybu přístroje. Tím se snižuje riziko pádu mixéru z pracovní desky. Mixér je také vyroben z voděodolných materiálů, které jsou přesně spojeny, takže se do přístroje nedostane žádná voda.

Také zabraňuje vniknutí vody do přístroje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tyčové mixéry
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: