Pájecí stanice s odsávačem kouře a s cínovou cívkou

Kód: EM-6124-ME
16 078 Kč 13 287,60 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
10.10.2022
Detaily produktu:_x000D_ 75 W páječka -_x000D_ LED displej -_x000D_ Pájecí teplota: 100 - 480 °C -_x000D_ 3 paměťová tlačítka -_x000D_ 650 W horkovzdušná páječka

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pájecí stanice S-LS-6 firmy Stamos Soldering je ideální jak pro profesionální, tak i kutilské použití. Zařízení je určeno pro opravárenské a montážní práce, pro sušení barev, zateplení, svařování plastu a jiné práce. Vyznačuje se bezpečností z hlediska ESD: chrání pájecí stanice a komponenty proti elektrostatickému výboji, což zabraňuje vznícení hořlavých plynů.

Digitální pájecí stanice 4v1 se snadno přepravuje díky použití odolné rukojeti. Boční držák páječky hot-air umožňuje její pohodlné odložení. Základní stanice je vybavena velkým LED displejem, který umožňuje zjistit teplotu obou páječek (v °C nebo °F). Zobrazuje také nastavení funkce Sleep, množství horkého vzduchu a režim páječky hot air. Model je vybaven tlačítky, která umožňují uložit zadané údaje.

Výkonná páječka umožňuje vytvořit trvalé spoje. Komponenty jsou ohřívány a spojovány s použitím cínu. Integrovaný ohřívač páječky zajišťuje optimální přenos tepla, které je vedeno (bez ztrát) přímo do pájecího hrotu. Páječka je energeticky úsporná, protože je vybavena funkcí Sleep. Odložená na podložce s houbičkou snižuje svou teplotu a vypíná se po nastavené době. Po opětovném zvednutí se aktivuje. Použití lehkých materiálů a funkčnost zařízení zvyšují komfort práce. Páječka hot air o výkonu 550 W je vhodná pro pájení a rozpájení povrchově montovaných komponentů (SMD). Prvky jsou spojovány přímo na povrchu desky a umožňují husté spojení. Nastavení množství horkého vzduchu se provádí pohodlným otočným tlačítkem. Funkce Cool chladí páječku a prodlužuje její životnost.

Kromě základní stanice s páječkami obsahuje sada příslušenství, která usnadňují práce a snižují provozní náklady. Jedná se o: lampu se zvětšovacím sklem, pájecí hroty, horkovzdušné trysky, pinzetu, zvedák komponentů, pásku na rozpájení, podložku s houbičkou, filtry odsavače pájecích par. Pájecí cín viditelný na obrázku není součástí dodávky. Výhodou prezentované pájecí stanice 4v1 jsou doplňkové funkce. Odsávání pájecích par vytvářejících se při práci je zajištěno použitím speciálního potrubí. Zařízení umožňuje zvedat SMD prvky pomocí vakuového zvedáku (je součástí dodávky spolu s kabelem a sacími koncovkami). Je ideální pro zvedání jemných malých komponentů.

Použití moderní technologie zajišťující bezpečnost z hlediska ESD. Dvě páječky umožňující univerzální použití zařízení. Odsávání pájecích par zvyšující komfort práce. Čitelný LED displej umožňující zjistit provozní parametry. Solidní rukojeť zajišťující pohodlnou přepravu zařízení.

Včetně příslušenství:

  • Držák horkovzdušné páječky
  • 5 horkovzdušných hubic
  • Přihrádka pro páječku se suchou houbou
  • Páječka (s odsáváním kouře pájení) s 1 pájecím hrotem
  • Vakuová pipeta

Doplňkové parametry

Kategorie: Pájecí stanice
Záruka: 24 měsíců
Display: LED
Hmotnost: 3,8
Jmenovitý proud: 0.25
Napětí: 230 V / 50 Hz
Přepravní hmotnost: 5,35
Rozměry (DxŠxV): 27 x 24 x 13,5 cm
Rozměry zásilky (DxŠxV): 33,5 x 27,5 x 20,5 cm
Teplotní rozsah: páječka od 200 do 480 °C, horkovzdušná páječka od 100 do 480 °C
Výkon: 720 W
Výstupní výkon: páječka 75 W, horkovzdušná páječka 550 W
Hmotnost: 3,8
Rozměry: 27 x 24 x 13,5 cm
Přepravní hmotnost: 5,35
Rozměry zásilky (DxŠxV): 33,5 x 27,5 x 20,5 cm
Napětí: 230 V / 50 Hz
Výkon: 720 W
Display: LED
Teplotní rozsah: páječka od 200 do 480 °C, horkovzdušná páječka od 100 do 480 °C
Jmenovitý proud: 6 A
Výstupní výkon: páječka 75 W, horkovzdušná páječka 550 W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: