Lis na pelety - max. 400 kg/h - O 230 mm

Kód: EM-10280045-ME
63 893 Kč 52 804 Kč bez DPH
Skladem v distribučním centru
Přednosti produktu:
Krmivo: 300–400 kg/h
Dřevěná štěpka: 130–180 kg/h
Matice: O 230 mm
Pelety: O 6 mm
Litina, ocelový plech


Detailní informace

Detailní popis produktu

Lis na pelety pro velké množství krmných tyčinek v krátkém čase

Ať už chcete levně vyrábět velké množství pelet pro krmení, hnojení nebo ohřev, s lisem na pelety WIE-PM-3000 značky Wiesenfield, odborníka na kvalitní zemědělské potřeby, můžete vyrobit až 400 kg krmných tyčinek nebo zpracovat až 180 kg dřevní štěpky za hodinu.

Profesionální lis na pelety značky Wiesenfield ze sortimentu potřeb pro průmysl

Vyrábějte válcovité krmné granule podle vlastního receptu a mějte přehled o tom, které ingredience byly použity. S lisem na pelety máte zcela volnou ruku při rozhodování, které vitamíny a minerály přidáváte do obilí, kukuřice, ovsa nebo sena, abyste nakrmili svá zvířata.

Totéž platí pro složení vašich domácích hnojiv. Peletovací lis je však také ideální pro výrobu tyčinek z pilin nebo papíru pro pec – šetrný k životnímu prostředí a zcela bez lepidla.Materiál je lisován pod velkým tlakem matricí o průměru 230 mm. Tlak a ohřev na 60 až 80 °C zajišťují pevně stlačené pelety, které mají průměr 6 mm díky sedmi vyměnitelným děrovaným kotoučům. Zahřátí zvyšuje trvanlivost pelet. Díky praktickému žlabu z galvanizovaného ocelového plechu můžete hotové pelety plnit přímo do pytlů nebo nádob.

Lis na granulát je poháněn vývodovým hřídelem prostřednictvím pomocného pohonu traktoru nebo jiného užitkového vozidla s výkonem mezi 15 a 28 HP. Ochranná mřížka (37 x 37 mm) v plnícím trychtýři zabraňuje padání nežádoucích předmětů do lisu nebo tomu, aby do něj někdo sáhl rukou a vážně se zranil. Robustní peletovací stroj z masivní litiny vám bude věrně sloužit po mnoho let, a proto by neměl chybět v žádném provozu, který se věnuje zemědělství!

Doplňkové parametry

Kategorie: Starostlivost o zvířata
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 168 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: