Leštící bruska excentrická 3500 ot.

Kód: EM-6235-ME
1 502 Kč 1 241,32 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2022
Parametry:_x000D_ Průměr leštící desky 150 mm_x000D_ Elipticky rotující leštící deska_x000D_ Výkon 60 W_x000D_ 3500 ot/min_x000D_ Hmotnost 1,25 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Leštící bruska s elipticky rotující leštící deskou o průměru 150 mm. Leštička má výkon 60 W a dosahuje 3500 otáček za minutu. Ergonomická rukojeť umožňuje vždy bezpečné uchopení přístroje. Kompaktní provedení a nízká hmotnost pouhých 1,25 kg jsou předpokladem pro práci bez velké námahy dokonce i nad hlavou. Napájecí kabel o délce 2 metry nabízí dostatek prostoru pro pohyb během práce. Součástí balení excentrické leštičky jsou také dva leštící čepce. Snadné a pohodlné ovládání umožňuje komerční i soukromé využití.

Excentrická leštička je koncipovaná pro zpracování a péči o laky motorových vozidel, člunů či nábytku s úpravou ve vysokém lesku. Lehce poškrábaný materiál jako např. kov, dřevo, kámen či plast je ošetřen příslušným leštícím prostředkem a rozzáří se v novém lesku. Leštění čistí následky dlouhodobého působení vnějších vlivů a jiné nečistoty. Následné voskování nebo přelakování pomáhá zachovat původní lak.

Stabilní provedení z umělé hmoty s nízkými vibracemi je šetrné k Vašim kloubům. Současně napomáhá k dlouhé životnosti zařízení. Výměna leštícího čepce je jednoduchá a časově nenáročná.

Na rozdíl od jiných zařízení nedisponuje excentrická leštička nuceným pohonem. To znamená, že pohyby leštící desky se uskutečňují v rámci eliptické dráhy namísto rotací. Tyto eliptické pohyby zajišťují rovnoměrnou distribuci leštícího prostředku a povrchy bez šlír. Přehřátí již upraveného povrchu je zabráněno, na laku se netvoří žádné hologramy. Dosáhnete tak vždy těch nejlepších profesionálních výsledků s vysokou barevnou hloubkou a intenzivním leskem. Součástí balení excentrické leštičky jsou také dva leštící čepce.

  • Široká leštíná deska o průměru 150 mm
  • Výkon 60 W
  • Otáčky 3500 ot/min
  • Ergonomická rukojeť
  • Kompaktní provedení (12 8,4 × × 18,5 cm) s hmotností pouhých 1,25 kg

Balení obsahuje:

  • 2 x leštící čepce

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Leštičky
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.