Kovový stojan na oblečení - 120 x 45 x 179,5 cm - 270 kg - černý

Kód: EM-10011581-ME
2 245 Kč 1 855 Kč bez DPH
Skladem v distribučním centru
Díky kovovému drátěnému stojanu si můžete snadno udržovat pořádek ve své šatně nebo šatně. Model RCMR-1800P19H má dvě velké police (45 x 120 cm) a dvě menší police (45 x 45 cm) ideální pro boty nebo klobouky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovový stojan na oblečení - 120 x 45 x 179,5 cm - 270 kg - černý

Díky kovovému drátěnému stojanu si můžete snadno udržovat pořádek ve své šatně nebo šatně. Model RCMR-1800P19H má dvě velké police (45 x 120 cm) a dvě menší police (45 x 45 cm) ideální pro boty nebo klobouky. Má také dvě trubky o délce 76 cm a jednu - 45 cm. Jsou ideální pro zavěšení bundy nebo kabátů. Díky tomu bude produkt Royal Catering fungovat v hotelech, čekárnách nebo kancelářích.

Otevřený design umožňuje odstranit předměty ze všech stran nábytku. Celek se vyznačuje vysokou odolností proti zatížení (až 270 kg) a stabilitou. To je způsobeno sloupky s výškou 179,5 cm a nastavitelnými nožkami. Montáž stojanu je rychlá a nevyžaduje žádné nářadí. Odpovědný za mnoho let vytrvalosti použití práškové metody k malování produktu.

Kovová drátěná police RCMR-1800P19H je jedním z nejoblíbenějších nábytku tohoto typu. Stabilní konstrukce, praktické závěsy a otevřené police činí z produktu Royal Catering vynikající prvek vybavení hotelů, motelů nebo pokojů pro hosty. Společnosti s čekárnami, šatnami nebo společenskými místnostmi by se měly také dozvědět o užitečnosti police.

Prolamované regály do 270 kg Royal Catering - vlastnosti
Velká kapacita je způsobena dvěma policemi 45 x 120 cm a dvěma menšími policemi - 45 x 45 cm. Ideálně se hodí pro uložení klobouků, tašek, obuvi atd. Kromě toho budou pro zavěšení bundy, kabáty nebo bundy užitečné tři trubky (2 x 76 cm a 1 x 45 cm). Výšku všech prvků lze libovolně nastavit. Celková nosnost kovového stojanu je 270 kg.

RCMR-1800P19H má otevřený design. To vám umožní stahovat věci ze všech stran nábytku. Stabilitu zajišťuje sada dlouhých sloupků (179,5 cm) a nastavitelných nohou. Montáž celku je jednoduchá a nevyžaduje použití nástrojů. Povrch byl natřen práškovou metodou.

 • Zatížení - 270 kg
 • Jednoduchá montáž
 • Otevřená konstrukce
 • Vysoká stabilita
 • 4 police
 • 3 ramínka na šaty

Hlavní výhody:

 • prostorný – čtyři police a tři tyče poskytují dostatek úložného prostoru
 • vysoce zatížitelný – celková nosnost 270 kg stabilní – díky vybraným materiálům a chytré konstrukci vyniká vysokou stabilitou
 • praktický – otevřený design umožňuje přístup ze všech stran odolný – práškově lakovaný povrch zaručuje dlouhou životnost

Odolný, univerzální kovový stojan na šaty
Potřebujete místo na věci? Pak Vám jistě dobře poslouží kovový stojan na oblečení značky Royal Catering. Tento regál poskytuje úložný prostor pro různé věci a jistě přijde vhod v každé obytné místnosti či skladu. Vyniká robustností, praktickým designem a univerzálností, díky čemuž se ideálně hodí například pro hotely a penziony, odpočinkové místnosti a čekárny.

Elegantní a praktický šatní regál od výrobce Royal Catering
Pověste si bundy a kabáty či jiné oblečení nebo tašky na elegantní kovový stojan. Čtyři police a dvě zavěšovací tyče na oblečení poskytují dostatek úložného prostoru. Dvě menší police mají rozměry 45 x 45 cm, dvě větší police 45 x 120 cm. Každá police unese 40 kg. Horní tyč měří 76 cm a unese 10 kg; ve středu se nachází 45 cm dlouhá tyč a dole ještě jedna 76 dm dlouhá tyč, které mají nosnost 50 kg každá. Věšáku na oblečení lze tedy celkově zatížit až 270 kg.

Police a tyče lze upevnit v požadované výšce – je tedy možné je dle potřeby přizpůsobit. Otevřený design umožňuje snadný přístup, takže na dané oblečení dosáhnete vždy snadno a rychle.

Kovový stojan na šaty se navzdory zasunovací konstrukci vyznačuje vysokou stabilitou; nosnost je dokonce vyšší než u regálů se šroubovými spoji. Regál o výšce 179,5 cm je i díky nastavitelným nožičkám velmi stabilní a neviklá se ani na nerovných podlahách.

Stojan na oblečení kovový je vyroben z práškově lakovaného kovu. Tato povrchová úprava vyniká ochrannými vlastnostmi v suchém prostředí. Materiál je odolný vůči korozi a usazeninám.

Zásuvné regály lze sestavit velice rychle. Montážní díly, které jsou součástí dodávky, umožňují snadnou montáž černého šatníku. Tento regál je velmi stabilní a odolný bez toho, aniž by bylo nutné jej připevňovat ke zdi.

Technické detaily:

 • Model: RCMR-1800P19H
 • Barva: Černá
 • Materiál: Práškově lakovaný kov; plast
 • Počet polic: 4 + 3 zavěšovací tyče
 • Celková nosnost: 270 kg
 • Nosnost jedné police: 40 kg
 • Rozměry police: 120 x 45 cm / 45 x 45 cm
 • Celkové rozměry regálu: 120 x 45 x 179,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Nerezové regály
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: